Tisztelt Szülők!

A tegnapi rendelet mai módosulása szerint mégis biztosíthatjuk az ÜGYELETET az iskolában.Akinek szüksége van rá, (és a családban NINCS BETEG, vagy beteg gyanús személy) HÉTFŐ REGGELTŐL (6 – 18 óra) -telephelyenként külön- igénybe tudja venni azt. A gyermek az iskolából is be tud kapcsolódni az oktatásba.

Tisztelt Szülők!

Az iskola bezárások célja a járvány terjedésének lassítása, a személyes kontaktusok számának minimálisra csökkentése.Kérem, figyeljenek arra, hogy GYERMEKÜK TARTÓZKODJON OTTHON ! (Hétköznap délelőttönként élő órákat tartunk, amelyen kötelező a részvétel.)Aki dolgozni jár, és nem tudja megoldani kisgyermeke felügyeletét, igénybe veheti az iskolai ügyeletet.Az Önök és a gyerekek dolgát megkönnyítendő az órák kb 2/3-át élő óraként tartjuk, délutánonként a gyerekek beszélgethetnek, konzultálhatnak napközis tanáraikkal is.Reméljük, gyorsan túl jutunk ezen a nehéz időszakon! Addig vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

Dessewffyné Szabó Erzsébet